OO-KUMA Katana

OO-KUMA firmasının hatasız baskı tekrarlanabilirliği sunduğunu iddia ettiği markası KATANA satışa hazır.

ookuma
Özellikleri
Wi-fi kablosuz bağlantı ve dokunmatik kontrol ekranı sayesinde zahmetsiz iş akışına sahip donanımı, kendine ait gömülü yüksek performans dilimleyicisini barından OO-KUMA Workbench yazılım arayüzü ile kesintisiz çalışma imkanı sunar.

KATANA, dedike mühendis ekibi ile son teknoloji tasarım imkanları kullanılarak tüm ısıtma ve mekanik bileşenleri tekrar tasarlanmıştır ve sektörde ilk olacak yaklaşımları bünyesinde barındırmaktadır.

KATANA, havacılık alaşımları ve üretim teknikleri kullanılarak inşa edilmiştir. Bu sayede aralıksız olarak binlerce saat çalışmasına rağmen bakım gerektirmez.

KATANA patentli yüzeyi sayesinde tüm OO-KUMA malzeme gamının, kolaylıkla tekrar tekrar basımını sağlar.

 

Son Teknoloji Sensör Tasarımıthermocouple00_2

 KATANA, yüksek hassasiyete sahip termokupl ile donatılmıştır. Bu sayede 480 derece sıcaklığa kadar sürekli olarak, hatasız, tüm mühendislik malzemeleri için mükemmel tekrarlanabilirlik ile çalışmaktadır.

Geliştirilmiş Nozül Varyasyonları nozzles00_1_orig

20 mikron ve 1mm katman kalınlığı aralıklarında baskı imkanı veren nozül tasarımları, özel Titanyum-Molibden-Zirkonyum alaşımları ile aşınmaya karşı direnç gösterir ve sıcaklık dağılımında mükemmel homojenlik sağlar.

 

Eşsiz Hassasiyet precision00_1_orig

X-Y eksenlerinde 1.5 mikron ve Z ekseninde 1.25 mikron hareket hassasiyeti ile en iyi baskı ve yüzey kalitesini her model için korur.

Türünün Tek Örneği Baskı Yüzeyi

Uluslararası patente sahip baskı yüzeyi kaplaması sayesinde tüm OO-KUMA malzemeleri kolaylıkla, herhangi ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan, tekrar tekrar baskıya imkan verir. Kalıcıdır, süresiz olarak özelliğini korur, ek masraf yaratmaz.

Operatör Gerektirmez

Wi-fi kablosuz bağlantı ve dokunmatik kontrol ekranı sayesinde zahmetsiz iş akışına sahiptir, akıllı sensör yapısı sayesinde doğrudan çalışma imkanı sunar. Kendine ait yüksek performans dilimleyici yazılımı, OO-KUMA Workbench ile kesintisiz çalışma ortamına sahiptir.

FİYATI : 9.900 ₺

Satın Almak İçin Tıklayınız.